O firmie

    Grupa ism sp. j kontynuuje działalność firmy Intersystem, która rozpoczęła działalność w roku 1998  i od samego początku zajmowała się elektronicznymi systemami wsparcia sprzedaży dla kanałów dystrybucyjnych.
    Po połączeniu firm webFabrique i Intersystem oraz przekształceniu, grupa ism. sp.j  jest ogólnopolską firmą zapewniająca wsparcie techniczne i dostawy specjalizowanych produktów dla klientów detalicznych i przemysłowych. Dostęp do szerokiej gamy produktów i wsparcia działów technicznych jest realizowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych.

    Bezpośrednia współpraca z producentami oraz oparcie renomowanych firmach logistycznych sprawia, że zamawiane produkty trafiają bez pośredników bezpośrednio do naszych klientów w ciągu kilkudziesięciu godzin.

    Portal 4decor.pl jest jednym z kilku działów firmy. Dedykowany jest on do obsługi osób indywidualnych i firm, które poszukują rozwiązań i urządzeń z zakresu adaptacji, budowy i wyposażenia pomieszczeń typu garderoba oraz szaf tradycyjnych i wnękowych. Jednym z najważniejszych atutów naszego sklepu jest wsparcie techniczne prowadzone przez naszych konsultantów. Przydatne jest ono szczególnie w doborze konkretnych materiałów i rozwiązań w indywidualnych zastosowaniach klientów.